close
تبلیغات در اینترنت

پشتیبانی

بروز آی تی -افزایش بازدید
ما به شما بازدید واقعی ارائه میدهیم!
logo-samandehi
9701 کاربر ثبت شده
7241 سایت ثبت شده

ویژگی های ما

گزارش دقیق بازدید ها

گزارش دقیق بازدید ها

گزارش دقیق از جزئیات بازدید های واقعی و تقلبی

پرداخت سریع

ارسال بازدید سریع

ارسال بازدید حد اکثر تا 8 ساعت بعد از پرداخت

قیمت بر اساس بالاترین تقاضا

قیمت بر اساس بالاترین تقاضا

قیمت گذاری هر کلیک از طریق مدل حراجی بر اساس حداکثر قیمت تعیین شده توسط تبلیغ دهندگان

قوانین

این سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و کلیه کاربران ملزم به رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میباشند. این سایتتحت هیچ شرایطی مسئولیت و تعهدی نسبت به رشت یا پسرفت سایتها ندارد عضویت های جعلی و یا انتخاب نا مناسب نام کاربری ممنوع میباشد. سایتهایی که محتوایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران داشته باشند بدون اطلاع قبلی حذف و کلیه امتیازات سایت لغو میشود.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز (Google Adwords) امکانی است که کمپانی گوگل در اختیار مدیران سایت ها قرار داده تا با پرداخت هزینه به ازای هر کلیک ، تبلیغات سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهند. به کمک تبلیغات گوگل ، مشتریان بیشتری جذب سایت شما شده و باعث افزایش ورودی گوگل سایت می شود. تبلیغات گوگل یک روش نوین در تبلیغات اینترنتی به شمار می رود و نسبت به روش های دیگر بسیار کارآمدتر و دارای نرخ بازگشت بسیار سریع تر می باشد. در روش تبلیغات در گوگل نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیست و شما می توانید با انتخاب بسته های کم هزینه کار خود را شروع کرده و نتیجه را در کوتاه مدت مشاهده کنید. تبلیغات در گوگل یکی از قدیمی ترین و پربازده ترین روش های تبلیغات در اینترنت می باشد، تبلیغات در گوگل باعث می شود تا بدون صرف هزینه سئو و بهینه سازی سایت سایت خود را به صورت رایگان در رتبه های اول گوگل ببینید و تنها بابت کلیک هایی که بر روی سایت شما می شود هزینه پرداخت کنید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت بروز آی تی می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید. افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

افزایش ورودی گوگل

تتمامی امکانات متنوعی که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در بخش ورودی گوگل نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید. این عمل باعث کاهش رتبه الکسا سایت شما نیز می شود. یکی از مهم ترین عوامل موثر در بهینه سازی سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل ، ورودی سایت از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

برخی از مشتریان ما

سیستم قدرتمند بروز آی تی

پرداخت وجه
ارسال بازدید (ایرانی)
سیستم ضد تقلب قدرتمند
نمایش در سایت های مرتبط
پشتیبانی قوی
افزایش رتیه سایت